Pytania i odpowiedzi

Co to jest teren inwestycyjny ?

Teren inwestycyjny to strefa gospodarczo-handlowo-usługowa, przeznaczona do prowadzenia działalności gospodarczych, odpowiednio przygotowana pod względem infrastrukturalnym, w którym mogą funkcjonować przedsiębiorstwa prowadzące działalność, według cech oferowanych przez lokalne władze i samorządy.

Gdzie pozyskam więcej informacji na temat konkretnej działki ?

Więcej informacji na temat działek, które Państwa interesują można uzyskać w Urzędach Gmin. Telefony kontaktowe podane są w informacjach szczegółowych przy każdej z przedstawianych na mapie działek. Można również złożyć zapytanie poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego, który znajdą Państwo w prawym górnym rogu naszej strony. W formularzu należy wpisać swoje dane (imię, nazwisko, adres, numer kontaktowy) oraz wybrać Gminę wraz z nr działki jakiej zapytanie dotyczy. Istnieje możliwość zadania dodatkowych, bardziej szczegółowych pytań o dany teren. Wypełniony formularz zostanie skierowany do Nadwiślańskiej Grupy Działania „E.O.CENOMA” oraz bezpośrednio na e-maila Urzędu Gminy do którego działka należy.

Gdzie znajdę numer kontaktowy do osoby, która przekaże mi więcej wiadomości na temat działki ?

Numery telefonów do Urzędów Gmin podawane są przy informacjach szczegółowych na temat działki, tam otrzymają Państwo, kontakt do osoby zajmującej się danym terenem.

Gdzie dostanę informacje o cenie terenu?

Informację o procedurze kupna i cenie można uzyskać w danym Urzędzie Gminy.

Jak wygląda procedura kupna działki ?

Procedura kupna działki określona jest indywidualnie przez każdą Gminę. Po wykazaniu zainteresowania kupnem należy skontaktować się z numerem podanym w informacjach szczegółowych danej działki lub wypełnić formularz zgłoszeniowy, dostępnym na naszej stronie internetowej. W formularzu należy wpisać swoje dane (imię, nazwisko, adres, numer kontaktowy) oraz wybrać Gminę wraz z nr działki jakiej zapytanie dotyczy. Istnieje możliwość zadania dodatkowych, bardziej szczegółowych pytań o dany teren. Formularz zostanie wysyłany bezpośrednio do Urzędu Gminy i Stowarzyszenia Nadwiślańskiej Grupy Działania „E.O.CENOMA”.